SUKCESY SPORTOWE NASZYCH PRACOWNIKÓW

Oni ochraniają Ciebie, Twoich bliskich i Twój majątek !

Sprawność fizyczna i żelazna kondycja to cechy, które są niezbędne w codziennej pracy ochraniarza. Przekładają się one bezpośrednio na skuteczność i wysoką jakość świadczonej usługi. Konsorcjum Ochrony Kopalń wspiera swoich pracowników, którzy realizują się nie tylko w pracy zawodowej, ale także w aktywnym i pełnym sukcesów życiu sportowym.

Artura Duś można śmiało zaliczyć do krajowej czołówki długodystansowych biegaczy amatorów wywodzących się spośród członków służb mundurowych. Tomasz Dewalski od lat należy do światowej elity formuły kata karate kyokushin w swojej grupie wiekowej. Helena Żuk odnosi sukcesy w skacie sportowym. Jadwiga Stańczak wywalczyła w 2013 roku tytuł Wicemistrzyni Polski w boksie oraz tytuł Międzynarodowej Mistrzyni Śląska. Duże sukcesy odnosi nasza futsalowa drużyna piłkarska. Gratulujemy naszym kolegom sukcesów sportowych i po cichu zazdrościmy im popularności.

Artur Duś udanie wystartował w Maratonie Berlińskim 2013

i zwyciężył w 17 Biegu Przełajowym "O Nóż Komandosa" w kategorii SUFO, który odbył sie 4 października 2013 roku w Lublincu (na jednym ze zdjęć wraz z naszym pracownikiem Jarosławem Kulej, który ten sam bieg ukończył na 6 pozycji).

Tomasz Dewalski zajął 9 miejsce w Formule Kata na Mistrostwach Świata Kyokushin Karate, które odbyły się w 2013 roku w stolicy Japonii !

Helena Żuk - nasza Mistrzyni skata sportowego !

Nasi pracownicy Sławomira i Jarosław Kulej wystartowali w IV Edycji Panewnickiego Dzikiego Biegu rozegranego w Lasach Panewnickich w dniu 26.01.2014r. Sławomira zajęła 3 miejsce w konkurencji nordic walking na dystansie 5 km, Jarosław ukończył bieg na 15 km na doskonałej 15 pozycji. Gratulujemy !

Kolejny udany start Sławomiry ! 10 miejsce na dystansie 10 km w II Ogólnopolskim Marszu Nordic Walking, który odbył się 26 kwietnia w Chorzowie.